Životní konstelace

 

To co je skryté, působí, ale pořád jsme to my, nepoznaní. A tak se poznáváme skrze život samotný. Není to nepřítel, ale učitel, mistr co nás otesává v umělecké dílo a zve nás ke spolupráci.

 

Semináře i individuální konzultace životních konstelací jsou zaměřeny na životní cestu a aktuální témata v oblasti zdraví, rodiny, vztahů i osobní realizace. Výchází z rodinných konstelací, jsou však zaměřeny na vlastní život klienta, jeho vnímání a životní postoje, možnosti změny a uvolnění z boje, realizaci a naplnění.  

Tři oblasti k harmonizaci biopole v životních konstelacích.

  • Kořeny  - naše aktuální témata, situace, konfrontujeme s naším životním příběhem od jeho počátku - zrození, přes dětství a dospívání až k dospělosti. Od tud pramení naše životní esence, potenciál, ale i omezení, zranění a ztráty víry v sebe. Patří sem i vztah k původní rodině, předkům, mužské a ženské polaritě. V širší formě i archetypální síly a kolektivní vědomí.
  • Kmen - aktuální stav a situace, přítomnost - současný systém, proud života. Analýza aktuálního systému a prostředí, kam směřujeme, vnitřní hodnoty, co je již za námi, co opouštíme. Zrcadlení duše ve vztazích a situacích - kam nás život tlačí?
  • Koruna - spirituální vědomí, vnímání celku, vyšších principů a smyslu života, hledání Boha a lásky. V lidském vědomí se projevuje záměr etiky, soucitu, spojení - vnímání jednoty, vnímání sebe jako bytosti v učení směřující k lásce.

Práce s životními konstelacemi nám nabízí vlastně jedinou věc - spatřit sebe a životní reálie tak jak jsou, tak jak byly a kam nás vedou. Spatřit sebe skutečného, jdoucího kupředu. Nejsme to co nás formovalo kdysi, jdeme stále dál, transformujeme se k vyššímu vědomí a život nás podporuje. Někdy tlačí, kope, ohrožuje, někdy tiše souhlasí.

Objednání semináře a spolupráce

  • Semináře konstelací nabízím také ve Vašich prostorách. Seminář může být jednodenní či více podle počtu osob. 
  • Nabízím možnost spolupráce k organizování seminářů 

 Kontaktujte mne prosím : jan.pesicka@centrum.cz

 

 

Přihlášení