Životní konstelace

 

To co je skryté, působí, ale pořád jsme to my, nepoznaní. A tak se poznáváme skrze život samotný. Není to nepřítel, ale učitel, mistr co nás otesává v umělecké dílo a zve nás ke spolupráci.

 

Semináře životních konstelací jsou zaměřeny na životní témata v oblasti zdraví, rodiny, vztahů i osobní realizace. Výchází z rodinných konstelací, jsou však zaměřeny na vlastní život klienta, jeho možnosti, postoje i životní vývoj.  

Naše aktuální témata, situace, konfrontujeme s naším životním příběhem od jeho počátku - zrození, přes dětství a dospívání až k dospělosti. Od tud pramení naše životní esence, potenciál, ale i omezení, zranění a ztráty víry v sebe. 

Práce s životními konstelacemi nám nabízí vlastně jedinou věc - spatřit sebe a životní reálie tak jak jsou, tak jak byly. Vystavíme-li se jim bez hodnocení, bez ideálů, můžeme je pak přijmout. Tak přijímáme i sama sebe. Můžeme jít pak dál, vstoupit do proudu života se svoji vlastní barvou, touhou, posláním. Životní konstelace jsou přímé, pracují s naším dospělým vědomím, ale také citlivé s respektem k celému systému.

Objednání semináře a spolupráce

  • Semináře konstelací nabízím také ve Vašich prostorách. Seminář může být jednodenní či více podle počtu osob. 
  • Nabízím možnost spolupráce k organizování seminářů 

 Kontaktujte mne prosím : jan.pesicka@centrum.cz

 

 

Přihlášení