Šamanské a životní konstelace

 

Žít se zemí, znamená žít i v duchu. To pra-základní nám dává život, lásku a smysl. Naše buńky jsou spojeny s touto moudrostí a skrze sen k nám hovoří. 

 

 

Šamanské konstelace - inspirace přírodou

Šamanské konstelace - inspirace přírodou

Více jak 10 let pracuji se systemickými konstelacemi, od rodinných až po integrační a zároveň s imaginací, vnitřními obrazy a energií. Postupně jsem našel způsob práce, který vychází z obou přístupů a vede k poznání, inspiraci a využití vlastních schopností.  Prací s podvědomím, vizemi a sny, inspirovanou tradičními kulturami a konstelační technikou. Při hudbě a meditaci, při nočním snění či v relaxaci, promlouvá k nám vnitřní hlas, příběh, obraz, pocit či  spontánní nápad. Právě tyto intuitivní impulzy mohou být naším skrytým potenciálem, vnitřním šamanem či rádcem. Učí nás objevovat své skryté schopnosti, vášeň k životu i vědomí sebe jako součást celku. Propojuje nás s pocitem sounáležitosti s přírodou, zvířaty a našimi lidskými kořeny. 

Šamanské konstelace vycházejí nejen z našich životních příběhů, ale hlavně z našich vnitřních zdrojů, vizí a snů, které nás svoji symbolickou, ale energickou silou volají do života.  Stejně tak, jak nás volá naše duše prostřednictvím nemocí, strachů, bolestných zkušeností a nenaplněných vztahů. Odpovídá naše realita naší vnitřní vizi? Žijeme svůj sen, svůj potenciál? Je náš život naplněn vášní a smyslem?  

Součástí šamanských konstelací jsou meditace s bubnem a s totemovými zvířaty, práce se sny, vizemi, archetypy a přechodovými rituály. To vše v konfrontaci s našimi životními tématy a situacemi. 

 

 

 

Životní konstelace - konstelace osobního příběhu

Životní konstelace - konstelace osobního příběhu

Životní konstelace jsou formátem práce s konstelacemi, který se zaměřuje na náš současný život, témata a situace, kdy nám ukazuje v jakém jsme vztahu, či postoji k daným tématům a kam nás tyto situace vedou. Stávají se tak naší inspirací k naplnění osobního příběhu, či podporou k uvolnění vlastní přirozené sily a kreativity.

V životních konstelacích stále zůstáváme u vlastní odpovědnosti a tedy i možnosti změn. Nehledáme příčiny u druhých, ale naopak se vyrovnáváme s daností osudu a tím se nám otevírá možnost jít dál a pokračovat podle svého. Opouštíme tak své podvědomé a skryté úsilí či křivdy a získáváme tak svoji uvolněnou energii.

V konstelačním náhledu na svá aktuální témata máme možnost uvidět z jiné perspektivy i s pohledu celku, kam směřuje tendence, či energie vedoucí k harmonii, růstu či naplnění potenciálu.

Životní konstelace pracují s aktuálními životními tématy a také s naším osobním příběhem, tedy především s naším vztahem sama k sobě i své minulosti. 

Nejčastější témata pro životní konstelace jsou: partnerské a rodinné vztahy, životní cykly a přechody, životní záměry a povolání, psychosomatické projevy, kreativita a inspirace..

24
Listopad
2018

Šamanské konstelace v Praze, 24.-25.11.2018

Přidáno: 24. 11. 2018 20:55:20 Počet shlédnutí: 2

Šamanské konstelace v Praze, 24.-25.11.2018 Víkendový zážitkový seminář věnovaný našemu vnitřnímu světu a hlavně našim přirozeným schopnostem žít autentický život. Šamanské konstelace vycházejí nejen z našich životních příběhů, ale hlavně z našich vnitřních zdrojů, vizí a snů, které nás svoji symbolickou, ale energickou silou volají do života.

Čtěte více...

06
Listopad
2018

Večerní přednáška 6.11.2018 - Šamanské konstelace

Přidáno: 6. 11. 2018 21:08:15 Počet shlédnutí: 6

Večerní Šamanské konstelace - ukázky s přednáškou. Šamanské konstelace vycházejí nejen z našich životních příběhů, ale hlavně z našich vnitřních zdrojů, vizí a snů, které nás svoji symbolickou, ale energickou silou volají do života.

Čtěte více...

24
Říjen
2018

Žena, muž a dítě v nás - Praha 27.-28.10.2018

Přidáno: 24. 10. 2018 20:41:48 Počet shlédnutí: 3

Žena, muž a dítě v nás - Praha 27.-28.10.2018 Víkendový konstelační seminář zaměřený na integraci vnitřních částí duše - vnitřní ženy, muže a dítěte v konfrontaci s našimi aktuálními životními tématy. ( Vztahy, láska, partnerství, životní směřování, psychosomatika ). V jakém vzájemném vztahu jsou tyto naše části a jejich energie, takový svět se nám ukazuje v běžné realitě.

Čtěte více...

09
Říjen
2018

Večerní přednáška 9.10.2018 - Šamanské konstelace

Přidáno: 9. 10. 2018 21:06:05 Počet shlédnutí: 3

Večerní Šamanské konstelace - ukázky s přednáškou. Šamanské konstelace vycházejí nejen z našich životních příběhů, ale hlavně z našich vnitřních zdrojů, vizí a snů, které nás svoji symbolickou, ale energickou silou volají do života.

Čtěte více...

15
Září
2018

Šamanské konstelace v Praze 15.-16.9.2018

Přidáno: 15. 9. 2018 13:46:02 Počet shlédnutí: 431

Šamanské konstelace v Praze 15.-16.9.2018 Víkendový zážitkový seminář věnovaný našemu vnitřnímu světu a hlavně našim přirozeným schopnostem žít autentický život. Šamanské konstelace vycházejí nejen z našich životních příběhů, ale hlavně z našich vnitřních zdrojů, vizí a snů, které nás svoji symbolickou, ale energickou silou volají do života.

Čtěte více...

Přihlášení