Koučink, poradenství a hlubinná imaginace

Životní koučink a poradenství, individuální konstelace

Životní koučink  a poradenství, individuální konstelace

Individuální konzultace poskytuji klientům, kteří mají zájem o tvůrčí přístup ke svému životu a potřebují se zorientovat ve své situaci či životním období, najít nový a smysluplný směr v souladu se svými vnitřními hodnotami. Problémy v našem životě, či období stagnace a vyhoření, nás mohou dovést k přehodnocení dosavadního životního nastavení a ukončit jistou setrvačnost starých zvyků a inpirovat nás k novým začátkům. Spolu se změnami životních období dochází také ke změnám našich vnitřích hodnot a ty nás mohou vést do nového a svěžího pokračování našeho života, s novým smyslem i novou kreativitou. 

Při setkání pracujeme formou dialogu s pomocí grafických a imaginačních technik a nebo pomocí individuální konstelace.

Individuální konstelace je metoda pro procítění konkrétního místa v prostoru a vztahu k jednotlivým aspektům, které jsou předmětem konzultace. Konstelace umožnuje náhled na skryté emoční a blokující vazby a zároveň ukázat cestu k jejich uvolnění.

Témata pro poradenství jsou : životní změny a cykly, vztahy partnerské a rodinné, životní směřování, psychosomatické poradenství

Hlubinná imaginace - přírodní a šamanské meditace

Hlubinná imaginace - přírodní a šamanské meditace

Hlubinná imaginace je relaxační a kreativní technika, druh meditace, který využívá tradiční, přírodní a šamanské obrazy s doprovodem tradiční hudby. 

Šamanská imaginační technika vytváří kontakt s přirozeným zdrojem a silou přírody, zvířat i lidského ducha, prostřednictvím snové reality a relaxace.  Meditace je kombinací uvolnění tělesného i psychického napětí a zároveň inspirací při komunikaci se svým podvědomím.  

Proces návratu duše je součást šamanské imaginace, kdy dochází k rozpomínání na důležité okamžiky v našem životě, kdy jsme ztratlili části sami sebe, své přirozenosti. Nyní si je můžeme vzít zpět, svobodně je projevit, zcela integrovat do své osobnosti. Můžeme tak uvolnit mnoho našich obav, studů, nejistot a obnovit svoji přirozenou kreativitu. 

Klient se při setkání sám učí imaginaci a může si tak vyskoušet a najít vlastní způsob meditace na míru.

Ceník a objednávky

  • Konzultace i terapie obvykle trvá 1,5 - 2 hodiny
  • Cena je 700,-Kč / hod
  • Objednávejte prosím emailem:  pesicka.h@gmail.com 
  • Adresa: Březí č.p. 103, Praha východ , mapa
24
Listopad
2018

Šamanské konstelace v Praze, 24.-25.11.2018

Přidáno: 24. 11. 2018 20:55:20 Počet shlédnutí: 2

Šamanské konstelace v Praze, 24.-25.11.2018 Víkendový zážitkový seminář věnovaný našemu vnitřnímu světu a hlavně našim přirozeným schopnostem žít autentický život. Šamanské konstelace vycházejí nejen z našich životních příběhů, ale hlavně z našich vnitřních zdrojů, vizí a snů, které nás svoji symbolickou, ale energickou silou volají do života.

Čtěte více...

06
Listopad
2018

Večerní přednáška 6.11.2018 - Šamanské konstelace

Přidáno: 6. 11. 2018 21:08:15 Počet shlédnutí: 6

Večerní Šamanské konstelace - ukázky s přednáškou. Šamanské konstelace vycházejí nejen z našich životních příběhů, ale hlavně z našich vnitřních zdrojů, vizí a snů, které nás svoji symbolickou, ale energickou silou volají do života.

Čtěte více...

24
Říjen
2018

Žena, muž a dítě v nás - Praha 27.-28.10.2018

Přidáno: 24. 10. 2018 20:41:48 Počet shlédnutí: 3

Žena, muž a dítě v nás - Praha 27.-28.10.2018 Víkendový konstelační seminář zaměřený na integraci vnitřních částí duše - vnitřní ženy, muže a dítěte v konfrontaci s našimi aktuálními životními tématy. ( Vztahy, láska, partnerství, životní směřování, psychosomatika ). V jakém vzájemném vztahu jsou tyto naše části a jejich energie, takový svět se nám ukazuje v běžné realitě.

Čtěte více...

09
Říjen
2018

Večerní přednáška 9.10.2018 - Šamanské konstelace

Přidáno: 9. 10. 2018 21:06:05 Počet shlédnutí: 3

Večerní Šamanské konstelace - ukázky s přednáškou. Šamanské konstelace vycházejí nejen z našich životních příběhů, ale hlavně z našich vnitřních zdrojů, vizí a snů, které nás svoji symbolickou, ale energickou silou volají do života.

Čtěte více...

15
Září
2018

Šamanské konstelace v Praze 15.-16.9.2018

Přidáno: 15. 9. 2018 13:46:02 Počet shlédnutí: 431

Šamanské konstelace v Praze 15.-16.9.2018 Víkendový zážitkový seminář věnovaný našemu vnitřnímu světu a hlavně našim přirozeným schopnostem žít autentický život. Šamanské konstelace vycházejí nejen z našich životních příběhů, ale hlavně z našich vnitřních zdrojů, vizí a snů, které nás svoji symbolickou, ale energickou silou volají do života.

Čtěte více...

Přihlášení