Integrační konstelace

 

To co je skryté, působí, ale pořád jsme to my, nepoznaní. A tak se poznáváme skrze život samotný. Není to nepřítel, ale učitel, mistr co nás otesává v umělecké dílo a zve nás ke spolupráci.

 

Zažijme sami sebe

Zažijme sami sebe

Integrační konstelace jsou speciální formou práce ve skupině, kdy tématem konstelací je náš vlastní život a osobní zdroj, charakter, dar, bytost. Integrační proto, že rozpoznáváme sebe jako celistvé bytosti a uvolňujeme svůj dosud skrytý potenciál, zdroj i možnosti. Přijímáme je za vlastní.

Naše aktuální téma konfrontujeme s naším životním příběhem od jeho počátku - zrození, přes dětství, dospívání až k dospělosti. Od tud pramení naše životní esence, potenciál i smysl. Najdeme zde i naše zranění a ztráty víry v sebe, naše životní zkoušky, které nás formovaly. Seminář vychází z konstelační práce Dr. W. Nellese a jeho Procesu životní integrace - LIP. 

Práce s konstelacemi životní integrace nám nabízí vlastně jedinou věc - sebe. A to celistvé, silné i citlivé, barevné. Cesta k sobě však není snadná, stále pokračuje napříč naším životem, skrze pochopení, bolest i smíření. Integrační konstelace jsou sice přímé, ale jemné a citlivé. Dějí se samy, přesně v tempu které si určuje sama duše. Není zde cíl, jen přítomnost, pak se děje láska.

Odkaz video

Objednání semináře a spolupráce

  • Semináře konstelací nabízím také na objednání ve Vašich prostorách. Seminář může být jednodenní či více podle počtu osob. Cena dohodou podle počtu hodin a vzdálenosti.
  • Přednáška s ukázkami integračních konstelací 2-3 hodiny. 
  • Hledám spolupracovníka/ci k organizování seminářů 
  • Hledám prostor pro pořádání seminářů v Praze, kapacita 15 lidí.

 Kontaktujte mne prosím pesicka.h@gmail.com

 

 

Přihlášení