Blog

Kde sídlí má dětská duše

Přidal: Počet shlédnutí: 402

Kde sídlí má dětská duše Byl okamžik v mém dospělém životě, kdy jsem cítil, že nemohu být v kontaktu s ničím a nikým, ale zároveň cítil hluboký stesk. Po kom? Byl to stejný pocit, jako když toužíte po své lásce v době zamilování a nemůžete být s ní.

Čtěte více...

Bez klobouku bos, natloukl si nos... aneb Chvála zranitelnosti

Přidal: Počet shlédnutí: 310

Bez klobouku bos, natloukl si nos...  aneb  Chvála zranitelnosti Jednoho dne to celé začne. Událost, jež nás vytrhne ze zaběhnutého života, nebo probouzející se vnitřní neklid, touha, která nás vrhne do nové reality, do času hledání. Hledající žene ideální představa o novém životě, naplněném láskou a dokonalostí.

Čtěte více...

Můj milý Honzíčku

Přidal: Počet shlédnutí: 413

Můj milý Honzíčku Můj milý Honzíčku, po dlouhých letech se s tebou opět setkávám, cítím tě v sobě, vím, že jsi to ty. Vím, že to ty mne často taháš za kalhoty, kopeš do břicha, do zad, do kolen či do hlavy, nebo mne nutíš utéct, schovat se, mlčet či křičet.

Čtěte více...

Má milovaná dcero

Přidal: Počet shlédnutí: 378

Má milovaná dcero Má milovaná dcero, toužím ti říct, jak moc tě miluji. Vím, že jsem v tvých očích byl bohem, bohem co tě opustil. Netušil jsem, jakou roli jsem v tvém životě hrál.

Čtěte více...